Menu Close

Naujienos

 

 

Panevėžio m. savivaldybės puslapyje yra informacija apie ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo perorganizavimą. Taip pat yra pateikta ir apie mokestį ugdymo reikmėms.   Prašome susipažinti. 

https://www.panevezys.lt/lt/naujienos/ikimokyklinio-ugdymo-istaigos-nzc1.html

Kviečiame Panevėžio miesto savivaldybės tėvelius dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai” (The Incredible Years®)! Programa yra skirta 3 tėvams/įtėviams/globėjams, auginantiems 3–6 metų amžiaus vaikus.

Programa įgyvendinama daugiau nei 20 pasaulio šalių, moksliniais tyrimais įrodytas ilgalaikis jos efektyvumas. Programa padeda tėvams: · išmokti pažinti savo ir vaiko jausmus, · geriau suprasti vaiko elgesį ir elgesio sunkumų priežastis, · įsigilinti ir taikyti veiksmingus vaiko netinkamo elgesio valdymo būdus, · išmokti efektyviai nustatyti ribas, taisykles ir sėkmingai naudoti paskatinimų sistemą, · išmokti, kaip ugdyti vaiko savireguliacijos įgūdžius ir kaip padėti vaikui kurti pozityvius santykius su kitais, · tobulinant tėvystės įgūdžius, labiau pasitikėti savimi, · stiprinti ryšį su vaiku, mėgautis kartu praleistu laiku, · suteikti pagalbą savo vaikui ir padėti jam jaustis geriau. Daugiau apie Programą galima paskaityti čia: https://neitiketini-metai.lt/tevams-apie-programa/   Registruotis į tėvų grupes galima čia: https://neitiketini-metai.lt/savivaldybes-dalyvaujancios projekte/panevezio-savivaldybes-grupe/ Savivaldybėje planuojamos kontaktinės* grupės

Tėvų grupių vadovių kontaktai: Renata Vasiliauskienė, tel. 8 685 70 436 Vijolė Miškinienė, tel. 8 685 71 792 Lina Motūzienė, tel. 8 685 73 281 Justina Buikauskienė, tel. 8 685 73 676 4  * Kontaktiniuose tėvų grupiniuose susitikimuose dalyvauti gali tik asmenys, kurie atitinka  Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr.152 3.1.2.4.1 arba 3.1.2.4.2 reikalavimus, tai yra: · pilnai pasiskiepiję viena iš COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų; arba · persirgę COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas); Įvadinio pokalbio metu dalyviai privalo pateikti dokumentą, įrodantį aukščiau išvardintus reikalavimus.

https://neitiketini-metai.lt

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą