Menu Close

Artimiausi renginiai

Žemės dienos renginiai (2024-03-20)

 

Paroda “Grįžtantys paukšteliai”

Darželio kiemo erdvėse eksponuojami vaikų, kartu su tėveliais ir mokytojais kurti paukšteliai iš antrinių žaliavų.

Viktorina “Pažįstu paukščius” (2024-03-12)

Priešmokyklinių grupių vaikai dalyvavo viktorinoje “Pažįstu paukščius”. Atliko įvairias užduotis, klausėsi paukščių balsų. Tai vienas iš projekto “Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę” renginių. Viktoriną organizavo mokytojos Inga ir Goda.

Renginys „Mano Lietuva“ (2024-03-12)

Darželyje vyko renginys „Mano Lietuva“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Priešmokyklinių “Kiškučių” ir “Paukštelių” grupių vaikai dalyvavo viktorinoje „Mano Lietuva“ ir pagilino žinias apie Lietuvą, konstravo pilis, piešė laišką Lietuvai. Renginį ir viktoriną organizavo mokytojos Lina ir Violeta S.

Akcija “Gyvasis tautos žiedas” (2024-03-08)

Tradiciškai prisijungėme prie akcijos “Gyvasis tautos žiedas” 💛💚❤️, skirtos kovo 11-ajai paminėti.

Maratonas “Už laisvę ir taiką” (2024-03-08)

“Paukštelių” grupės vaikai su mokytoja Inga dalyvavo lopšelyje-darželyje “Rugelis” organizuotame bėgimo maratone “Už laisvę ir taiką”, skirtame paminėti kovo 11- ąją.

“Kaziuko mugė” (2024-03-07)

Kaziuko mugė! 🥨Kas pirks, kas parduos, kas už dyką dovanos!🥨

Kompozicija “Ieškau tėviškės” (2024-03-07)

“Kiškučių” grupės vaikai su mokytoja Stasele lankėsi Alf.Lipniūno progimnazijoje, kur žiūrėjo meninę muzikinę literatūrinę kompoziciją “Ieškau tėviškės”, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Krepšinio šventė (2024-03-05)

Darželyje vyko krepšinio šventė su trenere Saida priešakyje!  Šventės metu treneriai supažindino vaikus su  siūlomomis krepšinio treniruotėmis. Vaikus aplankė liūtukas Akimas.

Sferinis kinas (2024-03-04)

Darželyje lankėsi Sferinis kinas. Vaikai žiūrėjo filmukus “Krumka ir stebuklinga raketa” ir “Gyvūnai – mūsų draugai”. Kitokia patirtis, kinas 360 laipsnių kampu.

Užsiėmimai “Penki pojūčiai” (2024-02-28)

Vasario 28 d. priešmokyklinių grupių vaikučiai su mokytojomis dalyvavo socialinių-emocinių įgūdžių ugdymo užsiėmimuose “Penki pojūčiai” Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje. Vaikai dalyvavo veiklose: “Sporto šalyje”, “Kūno ir minčių joga”, “Paslapčių kambarys”.

Paroda “Čia mano nameliai, čia mano širdelė”

Vaikai iš Lego kaladėlių, konstruktorių kūrė namus, kuriuose nori gyventi, Lieruvos pilis. Paroda eksponuojama darželio koridoriaus galerijoje.

Paroda “Mano Lietuva”

Darželio koridoriaus galerijoje eksponuojama įstaigos vaikų piešinių paroda “Mano Lietuva”.

Paroda “Lietuvos spalvos”

Darželio koridoriaus galerijoje eksponuojama “Ežiukų” grupės piešinių paroda “Lietuvos spalvos”. Mokytoja Irma Grubinskienė

STEAM klasės atidarymo šventė (2024-02-08)

Panevėžio lopšeliui-darželiui “Taika” džiugi diena -vasario 8 d., dalyvaujant Panevėžio savivaldybės švietimo skyriaus atstovams, darželio bičiuliams, rėmėjams, bendruomenės nariams, įvyko ilgai laukta STEAM klasės atidarymo šventė.
Vaikai klasėje galės tyrinėti, kurti, atlikti bandymus, konstruoti, mokytis programavimo žaisdami su robotukais, skaitydami knygas su papildyta realybe.

Išvyka į Panevėžio robotikos centrą “RoboLabas” (2024-01-30)

“Kiškučių” grupės edukacija “Raidžių pasaulis” Panevėžio robotikos centre “RoboLabas”.

Spektaklis “Kaip robotukas atrado save”

Darželyje lankėsi Drakoniuko teatras iš Kauno, su spektakliuku “Kaip robotukas atrado save”

Teatro “Vaivorykštė spektaklis “Paukščių pasakos”

Pilietinė iniciatyva “Pergalės šviesa” (2024-01-12)

Praeis metų daug, gal šimtai net keli,

Didvyrių vardai bus ir tuomet gyvi,

Ir broliai, ir sesės per amžius dėkos,

Drąsiems ir tvirtiems ąžuolams Lietuvos

Atsisveikinimo su Kalėdų eglute šventė (2024-01-10)

Sveikinimas bendruomenei

Kalėdinio LEGO miestelio atidarymo šventė (2023-12-20)

Panevėžio lopšelio-darželio „Taika” „Paukštelių” ir “Kiškučių” grupių  ugdytiniai kartu su mokytojomis konstravo „Kalėdinį Lego namą”, kuris dalyvavo parodoje „Lego miestas”. Gruodžio 20 dieną, Panevėžio kultūros centre, vyko Kalėdinio LEGO miestelio įžiebimo šventė. Renginį organizavo Panevėžio miesto savivaldybės administracija drauge su įmone UAB „Arginta Engineering“ bei Panevėžio plėtros agentūra „Panevėžys NOW“. Atidarymo šventėje darželiui atstovavo Nėjus ir Eva. Nestandartinių inžinerinių įrenginių ir mechanizmų projektavimo bei gamybos įmonė „Arginta Engineering“ įsteigė dovaną-visiškai naujus LEGO konstruktorius. Visi darželiai buvo apdovanoti Lego konstruktorių rinkiniais, kad nuo mažų dienų vaikai susipažintų su inžineriniu mąstymu, statydami, projektuodami LEGO konstruktoriais. UAB „Arginta Engineering“ vadovas Tomas Jaskelevičius renginyje dalyvavusių vaikų paklausė, ar jie norėtų visą gyvenimą dirbti. Sulaukus neigiamo atsakymo T. Jaskelevičius visiems palinkėjo studijuoti inžineriją. „Nes kai kažką kuri – atrodo, jog nedirbi“.

Susitikimas su Kalėdų seneliu

Vaikai rašė laiškus Kalėdų seneliui ir nekantriai laukė susitikimo su juo. Mažiausieji dovanų ir Kalėdų senelio ar jo pagalbininkų laukė darželyje, o vyresnieji, susitikti su Kalėdų seneliu keliavo į teatrą “Menas”, lėlių vežimo teatrą, kultūros centrą Bendruomenių rūmus.

Spektaklis “Katinėlis ir gaidelis” (2023-12-19)

Panevėžio lopšelio-darželio “Taika” vaikai buvo pakviesti į Panevėžio lopšelį-darželį “Papartis”, pažiūrėti spektakliuką “Katinėlis ir Gaidelis”, kuriame vaidino  jų darželio mokytojos.

Nykštukų Kalėdinis  miestelis (2023-12-19)

“Voriukų” grupėje vyko nykštukų miestelio statybos. Veiklą organizavo Jono Vinco mama Dovilė. Vaikų rankose medinės kaladėlės virto dailiais namukais ir linksmais nykštukais.

Edukacinis užsiėmimas “Aš saugus, kai žinau” (2023-12-14)

Darželyje priešmokyklinių grupių vaikams vyko edukacinis užsiėmimas su Visuomenės sveikatos specialiste ir  Greitosios medicinos pagalbos paramedikais “Aš saugus, kai žinau”. Vaikai buvo mokomi gaivinti žmogų, iškviesti greitąją pagalbą, padėti užspringusiam.

Paroda “Žiemos sapnas” (2023-12-11-2023-12-31)

Panevėžio lopšelio-darželio “Taika” priešmokyklinių grupių vaikų piešinių paroda “Žiemos sapnas” eksponuojama Panevėžio E. Mezginaitės bibliotekos vaikų literatūros skyriuje “Žalioji pelėda”.

Paroda “Žiemos naktis” (2023-12-01-2023-12-31)

Darželio koridoriaus galerijoje eksponuojama vaikų kūrybinių darbų paroda “Žiemos naktis”

Paroda “Eglutės žaisliukas” (2023-12-15-2024-01-05)

Paroda netradicinė. Eglutės žaisliukai eksponuojami ant eglučių darželio kieme.

Eglučių puošimas (2023-12-15)

Visi vaikučiai su tėveliais, mokytojais Adventinių vakaronių metu gamino, dekoravo žaisliukus eglutei. Susirinkę kieme, vaikai puošė visas įstaigos teritorijoje augančias eglutes savo gamybos žaisliukais. Vyko eglutės įžiebimo šventė.

 

 

Projektas “Adventinis siurprizas vaikams” (gruodžio mėn.)

Vaikai grupėse pasipuošė eglutes, pasikabino advento kalendorių ir kiekvieną dieną su nekantrumu laukia, kokį siurprizą atnešė nykštukas. Tai būna pasakėlės, žiemiškos užduotėlės, žaidimai ir pan.

 

Projektas “Mano uogų ūkio pastatas” (2023-12-07)

Paukštelių” grupės ugdytinis Juras, kartu su mama Žydre parengė sveikatinimo ir konstravimo projektą “Mano uogų ūkio pastatas “Vitaminų namai”. Berniukas projektą pristatė darželio vaikams ir darbuotojams. Visi sužinojo, kaip kilo projekto idėja, kokių priemonių reikėjo projektui įgyvendinti, kaip vyko projekto paruošimo darbai, kiek tai užtruko, kodėl svarbu valgyti daug uogų. Visi džiaugėsi Juro projekto pristatymu, sukonstruotu pastatu ir vaišinosi braškių ir aviečių ūkyje užaugintų uogų uogiene.

Išvyka į priešgaisrinę gelbėjimo valdybą (2023-12-06)

“Kiškučių” grupės vaikai su mokytojomis lenkėsi Panevėžio priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Vaikai prisiminė, kad reikia saugiai elgtis su ugnimi, kad neištiktų nelaimė. Grįžę į darželį, savo įspūdžius nupiešė.

Kalėdiniai renginiai

Organizuojami Kalėdiniai renginiai įstaigoje, Panevėžio bendruomenių rūmuose, Lėlių vežimo teatre, teatre “Menas”.

No description available.

 

Projektas “Mūsų laikas kartu” (gruodžio mėn.)

Visą Advento laikotarpį darželyje vyko projektas “Mūsų laikas kartu”, kurio metu kiekviena grupė organizavo Adventinius vakarus kartu su tėveliais. Vieni pynė Advento vainiką, gamino angelus, kiti gamino žaisliukus Kalėdų eglutei, piešė, žaidė, gardžiavosi meduoliais su arbata, puošė eglutes.

Adventinės vakaronės kartu su tėveliais

Atidaryti nuotrauką

Robotikos užsiėmimai bibliotekoje “Žalioji pelėda” (2023-12-4,11)

Draugo diena (2023-11-29)

Darželyje svečiavosi mokiniai iš Alfonso Lipniūno progimnazijos. Draugo dienos proga mokiniai kartu su mokytojomis atnešė vaikučiams daug dovanų, o paskui visi kartu smagiai šoko, dainavo, žaidė.

Respublikinės robotikos varžybos “Linksmieji robotukai” (2023-12-04)

Panevėžio robotikos centre RoboLabas gruodžio 4 d. vyko respublikinės robotikos varžybos “Linksmieji robotukai”, kuriose dalyvavo ir mūsų darželio komanda “Pikseliai”.

Užsiėmimas “Sveikas maistas” (2023-11-23)

Visuomenės sveikatos biuro specialistės Irmos organizuotas užsiėmimas apie sveiką maistą “Voriukų” grupėje. Vaikai gamino sveikuoliškas vaisių salotas.

Išvyka į miesto archyvą (2023-11-23)

“Paukštelių” grupė, pakviesta Jono mamytės, vyko į Šiaulių regioninio valstybės archyvo Panevėžio filialą. Vaikai sužinojo, kas yra archyvas, susipažino su jo vykdoma veikla, pamatė dokumentų saugyklą, įdomiausius dokumentus, pabandė spausdinti rašomąja mašinėle. Grupėje sodins žinių medį, kurį gavo dovanų.

 

Draugiškos “Futboliuko” varžybos (2023-11-23)

Darželyje vyko draugiškos “Futboliuko” varžybos. Varžėsi “Ežiukų”, “Kiškučių”, “Voriukų”, “Kačiukų” ir  “Paukštelių” grupių vaikai. Šios grupės dalyvauja projekte “Futboliukas”.

Edukacija “Pažintis su neregio pasauliu” (2023-11-21)

Darželyje svečiavosi Indrė Gaskaitė- Stankevičienė – mama, pasakų vaikams autorė, edukatorė. Regos negalią turinti ir pasaulį kitaip pažįstanti autorė skaitė savo kurtas pasakas, parašytas brailio raštu, pristatė priemones, pagelbėjančias neregiui gyvenime – brailio rašto spausdinimo mašinėlę, kalbantį telefoną, termometrą, kalbantį spalvų detektorių, pinigų matuoklį, baltąją lazdelę.

Tolerancijos žibintų paroda (2023-11-16-31)

Darželyje buvo eksponuojami vaikų, tėvelių, mokytojų kurti Tolerancijos žibintai. Tolerancijos žibintas skirtas nešti toleranciją, pakantumą, kuris turi įveikti blogį.

Tarptautinė tolerancijos diena (2023-11-16)

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena.
Mokytojos Irmos padedami, vaikai prisiminė žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, kalbėjosi apie pačių vaikų tarpusavio santykius, draugystę, žaidė draugystės ratelius, bei įžiebė Tolerancijos žibintą.

Edukacija “Kalėdų atvirutė” (2023-11-15)

“Voriukų” grupės vaikai dalyvavo edukacijoje “Kalėdų atvirutė” Panevėžio moksleivių namuose.

Veikla “Tyrinėju ir atrandu” (2023-11-15)

Priešmokyklinių grupių vaikai ir mokytojos lankėsi Panevėžio Alf. Lipniūno progimnazijoje ir dalyvavo Steam veikloje “Tyrinėju ir atrandu”.

Vaikų piešinių paroda “Mano draugas”  (2023-11-13-30)

Įstaigos koridoriaus galerijoje ir grupių erdvėse eksponuojama vaikų piešinių paroda “Mano draugas”.

Pyragų diena (2023-11-06-10)

Vaikai kartu su tėveliais kepė namuose pyragus ir atnešė pasidalinti su draugais darželyje. Lankėsi vieni pas kitus, žaidė draugystės žaidimus.

Gali būti 8 žmonės vaizdasGali būti 6 žmonės ir tekstas vaizdas

Projektas “Draugystės karuselė”(2023-11-1-30)

Lapkričio mėnesį darželyje įgyvendinamas projektas “Draugystės karuselė”. Visą mėnesį vyks įvairūs renginiai, sporto varžybos, akcijos, kurių metu bus akcentuojamas pakantumas kitam, geranoriškumas, pagalba, daug dėmesio skiriama emocinei, fizinei sveikatai sveikatai, tolerancijai, draugystei

 Robotikos užsiėmimas (2023-11-07)

Startavo pirmasis I -ojo pogrupio robotikos užsiėmimas Panevėžio E. Mezginaitės vaikų literatūros skyriuje “Žalioji pelėda”.

Akcija “Padėkime keturkojams draugams” (2023-11-07)

“Paukštelių” grupės vaikai su mokytoja nuvežė, per akciją “Padėkime keturkojams draugams” darželyje surinktą paramą į gyvūnų prieglaudą Bernatoniuose. Gera daryti gerus darbus.

Rudeninė talka (2023-11-7-8)

Visa darželio bendruomenė draugiškai grėbė, rinko, šlavė rudeninius lapus.

STEAM užsiėmimas “Grybų mūšis” (2023-11-04)

Priešmokyklinių grupių vaikai keliavo į lopšelį-darželį “Dobilas”, kur dalyvavo edukacijoje-steam užsiėmime “Grybų mūšis”. Vaikai sužinojo, kokie grybai yra valgomi, kokie nuodingi, klausėsi pasakos “Grybų karas”, rinko grybus, programuodami robotukus Photon.

Paroda “Moliūgų žibintų alėja” (2023-10-23-31)

Darželio erdves papuošė vaikų, kartu tėveliais ir mokytojais išskaptuoti moliūgai, moliūgėliai.

Pirmoko adaptacija mokykloje (2023-10-31)

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos susitiko su Panevėžio Alf. Lipniūno progimnazijos mokytojais, administracija, aptarė, kaip sekasi vaikams, atėjusiems iš mūsų darželio į pirmąsias klases.

Kvalifikacijos kėlimo renginys mokytojams

2023 m. spalio 16,19 dienomis įstaigos mokytojams vyko kvalifikacijos renginys “Kaip bendrauti su spec. poreikių vaikais ir jų tėvais”. Renginį vedė psichologė Jolanta Štarienė.

Akcija “Paskaitykime kartu”

Spalio mėnesį darželyje vyko akcija “Paskaitykime kartu”. Vaikams pasakų paskaityti atėjo tėvai, vyresni darželio draugai. Tėveliai dovanojo knygeles įstaigos vaikams.

 

Susitikimas su Panevėžio policijos pareigūnais ir šuniuku Amsiu 2023-10-26

Darželyje buvo organizuotas susitikimas su Panevėžio miesto policijos pareigūnais. Vyko edukacija “Esu saugus”. Policininkė priminė vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis parduotuvėje, kodėl būtina nešioti atšvaitus. Vaikai žiūrėjo policijos bičiulio šuniuko Amsio  filmukus, juos aptarė. Visus nudžiugino šuniuko Amsio apsilankymas. Jis vaikams padovanojo atšvaitus, kad būtų saugūs gatvėje tamsiu paros metu.

 

Susitikimas su Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties paramedikais

2023-10-24 darželyje vyko susitikimas su Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stoties paramedikais. Vaikams paramedikai aprodė greitosios medicininės pagalbos automobilį, medicininę įrangą. Apžiūrėję automobilį, vaikai susirinko salėje, kur tęsėsi edukacinė programa “Pirmoji pagalba”. Vaikai sužinojo, kaip padėti nutikus nelaimei, užspringus.

Kūrybinių darbų paroda iš rudens gėrybių “Rudens mozaika”(2023-10-16-20)

Darželyje vyko tradicinė vaikų, mokytojų, tėvų kūrybinių darbų paroda iš rudens gėrybių “Rudens mozaika”.

Rudenėlio šventė “Pilna kraitelė rudens gėrybių” (2023-10-20)

Visą darželio bendruomenę į rudenėlio šventę “Pilna kraitelė rudens gėrybių” pakvietė Rudenėlis (mokytoja Daiva) ir Morkytė (mokytoja Irma). Visi linksmai dainavo, pritardami savo gamybos barškučiais,šoko, minė mįsles, vaišinosi rudens sunokintais obuoliais.

Spalis- sveikatos stiprinimo mėnuo  Spalis- sveikatos stiprinimo mėnuo.

2023  m. spalio 11 d. darželyje buvo organizuotas Vaikų fitneso ir gimnastikos užsiėmimas kartu su treneriu Nerijumi.

 

Jorio augintiniai

Joris, iš “Kiškučių” grupės, apie savo augintinius jautukus, pasakoja žurnaliuke “Lututė”2023 m. Nr. 9

Paroda “Daržovių pokštai” vaikų bibliotekoje “Žiburėlis” (2023-10-16-20)

Vaikų bibliotekoje “Žiburėlis” vykstančioje parodoje “Daržovių pokštai”, eksponuojama dalelė mūsų darželio vaikų ir tėvelių kurtų kūrybinių darbelių. Kiti darbeliai bus eksponuojami darželio erdvėse.

Renginys “Šokis- gera nuotaika ir sveikata” (2023-10-09)

Darželyje buvo organizuotas sveikatinimo  renginys “Šokis- gera nuotaika ir sveikata”, kartu su šokių mokytoju Žymantu.

Edukacija “Mano augintinis” (2023-10-13)

“Voriukų” grupės vaikučiai su mokytojomis keliavo į Panevėžio gamtos mokyklą, kur dalyvavo edukacijoje “Mano augintinis”.

Rudens bėgimas 2023 (2023-10-13)

Spalis-sveikatos stiprinimo mėnuo.  Buvo organizuotas visuotinis rudeninis bėgimas “Rudens bėgimas 2023”. Visi bėgome Alf. Lipniūno progimnazijos stadione.

Priešmokyklinių grupių vaikų tėvų susirinkimas (2023-10-10)

2023 M. SPALIO 10 D. 17.00 VAL. darželio salėje priešmokyklinių “Paukštelių”, “Kiškučių” grupių tėvų susirinkimas ir susitikimas su Alf. Lipniūno progimnazijos ir M. Karkos mokyklos mokytojomis.

Projektas „Futboliukas“

Jau trečius metus įgyvendinsime projektą „Futboliukas“, kuris tęsis nuo spalio iki gegužės mėnesio.
Projekto dovanos ir inventorius jau pasiekė įstaigą.

Mokytojų diena (2023-10-05)

Mokytojų dieną visas mokytojas dainelėmis ir nuoširdžiomis eilėmis pasveikino darželio priešmokyklinukai ir  Alf. Lipniūno progimnazijos mokinukai.

Mokytojų dienos sveikinimas

Koncertas “Bum bum lala” (2023-10-04)

Darželyje svečiavosi šauni kompanija “Trys draugai” iš Šiaulių, su teatralizuotu koncertu “Bum bum lala”.

 

Pasaulinė širdies diena (2023-09-29)

Rugsėjo 29 d. minint Pasaulinę širdies dieną,  ,,Kiškučių” grupės vaikai piešė piešinius parodėlei ,,Kaip stipriname širdies sveikatą”, kuri buvo eksponuojama Laisvės a., prevencinėje akcijoje ,,Pažink savo širdį”.

Ekologinė – edukacinė akcija ” Rudens kraitelė 2023″ (2023-09-26)

“Paukštelių” grupės vaikai su mokytoja Goda ir Dalyte aplankė Panevėžio gamtos mokyklą, dalyvavo organizuojamoje ekologinėje – edukacinėje akcijoje ” Rudens kraitelė 2023″, nuvežė įstaigoje surinktas rudens gėrybes gyvūnams.

Gali būti 9 žmonės, medis ir tekstas vaizdas

Bendradarbiavimas su M.Karkos mokykla (2023-09-27)

Rugsėjo 27 d. priešmokyklinukai lankėsi M. Karkos mokykloje. Vaikai aplankė 10 stotelių, kuriose galėjo susipažinti su mokyklos erdvėmis, klasėmis- atliko užduotėles, klausėsi pasakojimų apie mokykloje vykstančius įdomius užsiėmimus. Išeidami vaišinosi kvepiančiomis ir šiltomis bandelėmis mokyklos valgykloje.
Darželio mokytojos turėjo galimybę sudalyvauti muilo gamybos edukacijoje.
Gali būti 9 žmonės vaizdas

“Paukštelių” grupės kelionė į Molėtus (2023-09-26)

“Paukštelių” grupės vaikai ir mokytojos, tikri keliautojai. Keliavo į Molėtus ir dalyvavo Molėtų astronomijos observatorijoje ir Etnokosmologijos muziejuje vykusiose edukacijose.

Edukacija ,,Žaliasis raštingumas” (2023-09-21)

Priešmokyklinukai dalyvavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos ,,Žaliasis taškas” organizuojamoje nuotolinėje edukacijoje ,,Žaliasis raštingumas” ir pasigamino raketę su kamuoliuku.

Europos judumo savaitė (2023-09-16-22)

Smagiai, su muzika ir įvairiausiu judėjimu paminėjome Europos judumo savaitę. Kiekvieną rytą šokome, sportavome, su skanduote žygiavome aplink darželį. Vaikai buvo skatinami į darželį važiuoti paspirtukais, dviračiais ar keliauti pėsčiomis. Kad jaustųsi saugūs, buvo apdovanoti atšvaitukais. “Paukštelių” grupė pėsčiomis keliavo į miesto parką.

Bendruomenių žingsnių iššūkis (2023-09-16 – 2023-11-16)

Kviečiame į žingsnių iššūkį “Bendruomenių iššūkis”. Jei turite #walk15 programėlę, spauskite šią nuorodą (https://walk15.app/…/2fdfa4e4-86c1-4a2f-b31b-14b3cdacee5d) ir priimkit iššūkį!
Jei programėlės neturite – parsisiųskite ir eikite kartu su mumis!
P.S. Nuoroda aktyvi tik per išmanųjį telefoną.

Kūrybinių darbų pleneras po atviru dangumi “Gamtos spalvos” (2023-09-12)

Dalyvavome kūrybinių darbų plenere po atviru dangumi “Gamtos spalvos”, kurį organizavo Panevėžio lopšelis-darželis “Puriena”. Įstaigą atstovavo mokytojos: Irma, Jūratė, Edita, Elzbieta, Jolita, kurios sukomponavo kompoziciją “Už Lietuvos ateitį!”.

Dėkojame Panevėžio lėlių vežimo teatrui už nominaciją “Linksmiausias kilimas” ir Tadui Vasiliauskui už nominaciją “Kruopščiausiai išaustas kilimas”.
Kilimais galima pasigrožėti prie darželio “Puriena” iki rugsėjo 19 d.
Nėra nuotraukos aprašo.

Informacija tėveliams

Panevėžio miesto gimtadienis (2023-09-09)

Vienas gražiausių Panevėžio miesto gimtadienio akcentų – miesto bendruomenę suvienijanti, rugsėjo 9-ąją miesto gatvėmis nusidrieksianti tradicinė – spalvinga ir kūrybiška – panevėžiečių eisena. Eisenoje dalyvavo ir Panevėžio lopšelio-darželio “Taika” bendruomenė.

Nėra nuotraukos aprašo.

Koncertas su kapitonu Flintu (2023-09-04)

Nėra nuotraukos aprašo.

Rugsėjo 1-osios popietė kartu su Panevėžio miesto bendruomenių rūmų vaikų ir jaunimo studijos “Rampa” spektakliu “Zuikis puikis” (2023-09-01)

Nėra nuotraukos aprašo.

Akimirkos iš Rugsėjo 1- osios šventės (2023-09-01)

Susirinkę po vasaros atostogų, vaikai džiaugėsi sutiktais draugais, mokytojais, šoko ir dainavo kartu su linksmąja Karibų pirate Inga.

Nėra nuotraukos aprašo.Nėra nuotraukos aprašo.

Nėra nuotraukos aprašo.

Kvietimas į Rugsėjo 1-osios šventę

Nėra nuotraukos aprašo.

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą